Świętuj Dzień Dziecka w Skierniewicach!

Artykuł sponsorowany

0
328

Występy wokalne i taneczne, wielkie bańki mydlane, akademia Jedi, wioska słowiańska, pokazy myśliwskie, układanie kilometrów złotówek, konkursy i gry dla najmłodszych oraz cała masa innych atrakcji – to wszystko czeka na naszych milusińskich z okazji ich święta. W mieście zaplanowano dwie wyjątkowe imprezy: Widokowy Dzień Dziecka (1 czerwca) oraz Miejski Dzień Dziecka połączony z kolejną edycją akcji „Drzewko życia” (5 czerwca).

Dzień Dziecka w tym roku w Skierniewicach potrwa dłużej niż jeden dzień. Wspólna zabawa rozpocznie się 1 czerwca na osiedlu Widok godz. 16.00. Osiedlowa impreza to przedsmak tego, co będzie działo się w weekend nad zalewem Zadębie. Po raz kolejny odbędzie się tam Miejski Dzień Dziecka, któremu będzie towarzyszyła akcja „Drzewko Życia”. Z tej okazji prezydent Krzysztof Jażdżyk wręczy sadzonki dębu rodzicom dzieci, które urodziły się w minionym roku. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

O animacje zadba ekipa Scooby Doo. Ogromna maskotka zaprezentuje wszystkie przygotowane atrakcje. Tych na pewno nie zabraknie. Na najmłodszych czekają m.in.: Scrabble i Twister XXL, dmuchańce, pokazy myśliwskie oraz wioska słowiańska. Nie zabraknie także rycerzy Jedi, prawdziwych kucyków i zawsze modnych zabytkowych pojazdów. Do wspólnej zabawy przyłączą się także lokalne służby mundurowe, które zaprezentują sprzęt ratowniczy i patrolowy. W ramach skierniewickiego finału akcji „Kilometry Dobra” będzie można także wspólnie ułożyć kilometry złotówek.

Szczegółowy program obu wydarzeń dostępny jest na plakatach.

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here