Sylwia Grzeszczak odwołała koncert w Skierniewicach

0
294

„Moi Drodzy. za jakiś czas zostanę mamą Chciałabym bezgranicznie poddać się tym chwilom, tak by w ZDROWIU, spokoju i radości uszanować szczególny czas w którym się znajduję .. Podjęłam decyzję o odwołaniu wszystkich koncertów które miały się odbyć do końca 2015 roku.. Wiem, że Wielu z Was czekało na nasze wspólne spotkania, wspólne śpiewanie. Proszę Was o cierpliwość, jestem pewna, że zobaczymy się na trasie koncertowej w kolejnym roku! Dziękuję Wszystkim za życzenia!!”

www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial

Takie oświadczenie pojawiło się dziś na oficjalnym społecznościowym profilu Sylwii Grzeszczak, wokalistki, która miała być jedną z gwiazd tegorocznego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. Artystka złożyła rezygnację z umowy, co oczywiście uruchomiło działania w firmie odpowiedzialnej za koncerty odbywające się podczas tegorocznego święta. Firma JANTOM ART prowadzi negocjacje z dodatkowym zespołem, który był przewidziany w szczegółowej specyfikacji naszego zamówienia, czyli grupą Eney. W przypadku, gdy nie uda się porozumieć z zespołem, który ma już swoje zobowiązania, mamy wstępną listę dodatkowych wykonawców. Negocjacje trwają, o ich wynikach poinformujemy w najbliższym możliwym czasie.

– W pierwszej kolejności patrzymy na wszystkie opinie naszych mieszkańców, wracamy także do naszej ankiety. Warto jednak pamiętać, że do święta zostało już niewiele czasu i musimy brać pod uwagę także zobowiązania wykonawców – mówi Agata Niedziółka zastępca naczelnika Wydziału Kultury Sportu i Promocji UM.

Przypominamy, że w już w trzeci weekend września podczas XXXVIII Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw wystąpią: Poparzeni Kawą Trzy, Bajm, kabaret Neonówka, TEDE i Video (zobacz szczegóły).

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o