Strona głównaWiadomościSzczęśliwy finał poszukiwań 12-latki

Szczęśliwy finał poszukiwań 12-latki

- REKRAMA -

Chwilę przed północą 25 października 2020 roku, skierniewicka policja została powiadomiona o zaginięciu 12-letniej dziewczynki. Szczęśliwie kilka godzin później policjanci odnaleźli ją i przekazali rodzinie.

- REKRAMA -

25 października 2020 roku około godz. 23:50 skierniewiccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 12-latki na osiedlu Rawka. Dziewczyna nie chcąc powrócić do domu, wyłączyła telefon i zerwała z rodziną jakikolwiek kontakt.

Policjanci po otrzymaniu powiadomienia o zaginięciu od razu rozpoczęli poszukiwania. W nocy do poszukiwań ściągani byli funkcjonariusze z całego stanu osobowego jednostki, a także pies tropiący. Policjanci sprawdzali teren osiedla Rawka i dalej przyległy, poszukując małoletniej w różnych miejscach między innymi na przystankach, dworcu, w okolicy terenów leśnych.

- Reklama -

Ustalane i sprawdzane też były kontakty towarzyskie dziewczyny i sprawdzane były możliwe miejsca jej pobytu. Blisko godz. 7:00 rano policjanci sprawdzili jedno z mieszkań w centrum Skierniewic i tam znaleźli zaginioną 12-latka.

Na tym poszukiwania szczęśliwie zakończyły się i  małoletnia została przekazana pod opiekę rodziny.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol

Tak to jest … dziecko nie chciało wrócić do domu czyli dzieją się niepokojące sytuacje .
W głowie się nie mieści jak teraz się wychowuje dzieci a co gorsza jak zachowują się dorośli .Kiedyś było nie do pomyślenia by 12 latka wyszła sobie z domu i nie chciała wrócić

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE