Strona głównaBiznesTechlife X5 - rozpędź się do 45 km/h

Techlife X5 – rozpędź się do 45 km/h

Materiał partnera

- REKRAMA -

Standardowe hulajnogi elektryczne rozpędzają się zazwyczaj do 25 km/h. Taka prędkość zdecydowanie wystarcza do jazdy po mieście, lecz warto czasem wyruszyć w dalszą podróż i odsapnąć od miastowego zgiełku. Jeśli od czasu do czasu masz ochotę na chwilę szaleństwa, wtedy optymalnym wyborem będzie hulajnoga elektryczna 45 km/h. Podróżując hulajnogą elektryczną zyskujemy wiele korzyści! Jedną z nich jest swoboda i komfort jazdy – nie musisz już marnować swojego czasu stojąc w korkach drogowych. Ponadto taki sposób przemieszczenia jest ekologiczny i bardzo tani.

Hulajnogą, która sprawdzi się do nieco dalszych i szybszych podróży jest Techlife X5.  

Techlife X5

Techlife X5 to hulajnoga, która poradzi sobie z każdą nawierzchnią drogi. Dzięki swoim świetnym parametrom, model ten może służyć nam jako pełnoprawny środek transportu. Maksymalna prędkość hulajnogi to aż 45 km/h, a zasięg jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu wynosi 40 km. Z takimi osiągami mamy możliwość wybrania się w długą podróż po niepoznanych dotąd terenach. Dużym atutem jest rekordowo krótki czas ładowania baterii. Akumulator do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 3 godzin. Hulajnogę możemy podładować w ciągu dnia np. będąc w pracy, szkole czy na uczelni. Osiągnięcie tak dobrych parametrów jest możliwe, dzięki silnikowi o mocy szczytowej 500 W oraz akumulatorowi o pojemności 10,4 Ah. Techlife X5 bez żadnego problemu poradzi sobie ze wzniesieniami do 15 stopni.

Komfort użytkowania

Korzystanie z hulajnogi Techlife X5 jest niezwykle komfortowe. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie. Waga hulajnogi, jak na model bardziej terenowy nie jest bardzo duża (18 kg). Mimo to jej maksymalny udźwig wynosi aż 120 kg. Dzięki szybkiemu systemowi składania hulajnogę można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Aby złożyć ją w pół, wystarczy nacisnąć przedni zatrzask. Istnieje również możliwość złożenia rączek kierownicy, dzięki czemu zmieści się ona w bagażniku samochodu lub pod biurkiem. Komfort jazdy zapewniają także 8.5-calowe koła, które bezproblemowo pokonają każdą przeszkodę napotkaną na drodze. Ponadto przednia amortyzacja sprężynowa oraz podwójny tylny amortyzator hydrauliczny tłumią wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Na kierownicy urządzenia znajduje się wyświetlacz, dzięki któremu sprawdzimy aktualną prędkość, poziom naładowania baterii czy przebieg. Za pomocą wyświetlacza możemy także ustawić maksymalną prędkość pojazdu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jazda hulajnogą elektryczną nie tylko powinna być komfortowa, ale także bezpieczna. Producent zadbał, aby pojazd wyposażony został we wszystkie elementy, które podnoszą poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Szybkie i bezpieczne hamowanie zapewniają hamulce: elektryczny oraz nożny. Dobrą widoczność na drodze gwarantuje świetnie dobrane oświetlenie. Z przodu znajduje się lampka LED w białym kolorze. Natomiast tył pojazdu został wyposażony w czerwone światło pozycyjne, które zapewni dobrą widoczność hulajnogi.

Podsumowanie – Techlife X5

Techlife X5 to hulajnoga dla osób, którzy lubią od czasu do czasu zaszaleć. Pojazd nie jest ciężki, a jego konstrukcja nie jest masywna, więc sprawdzi się także na codzienne przejażdżki po mieście. Maksymalna prędkość urządzenia wynosi 45 km/h. Hulajnoga na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać dystans 40 km. Nie musimy martwić się także o czas ładowania baterii, gdyż wynosi on zaledwie 3 godziny. Techlife X5 poradzi sobie ze wszelkimi przeszkodami napotkanymi na drodze, a także z nierówną nawierzchnią. Dzięki bogatemu wyposażeniu podróżowanie tym modelem jest niezwykle komfortowe i bezpieczne.

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE