Trzy osoby poszkodowane w wypadku w Lipcach  Reymontowskich [ZDJĘCIA]

1

- REKRAMA -

Zobacz galerię [5]
KMPSP w Skierniewicach
Zobacz galerię [5]

W nocy z soboty na niedzielę  o godzinie 22.26 na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Golki w Lipcach Reymontowskich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko.

 

W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe: Seat Leon i Nissan Almera.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia mieszkanka powiatu skierniewickiego prowadząca Nissana wyjeżdżała z drogi podporządkowanej w ul. Reymonta. Kierująca Nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z Seatem jadącym w stronę miejscowości Chlebów. Seatem Leonem jechała 28-letnia kobieta, podróżowała z dwuletnim dzieckiem – mówi Justyna Florczak Mikina oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

Do szpitali zostały przewiezione trzy osoby: dwie kobiety w wieku 18 i 19 lat do szpitala w Skierniewicach, dwuletnie dziecko do szpitala w Łodzi.

Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić przyczyny i przebieg tego zdarzenia, ale też kwestie trzeźwości kierującej Seatem. – Kobieta najpierw odeszła z miejsca zdarzenia, po czym powróciła. Badanie wykazało, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Dopiero szczegółowe badania krwi ustalą czy rzeczywiście była nietrzeźwa – dodaje rzecznik policji.

Na miejsce wypadku zadysponowano również jednostki straży pożarnej. W akcji brały udział: trzy zastępy z JRG Skierniewice, OSP Lipce Reymontowskie, OSP Drzewce oraz OSP Skierniewice.

- Reklama -

Poprzedni artykułStudniówka 2019 w Ekonomiku [ZDJĘCIA+FILM]
Następny artykułDłużnicy ze Skierniewic zamieszkają w ośrodku 15 km od miasta?
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna

Witam, proszę rodziców poszkodowanej 19-letniej pasażerki o kontakt ze mną na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam