Strona głównaSportTygrysy z workiem medali

Tygrysy z workiem medali [ZDJĘCIA]

- REKRAMA -

Zobacz galerię [7]
Akademia Sztuk Walki TIGER
Zobacz galerię [7]
W weekend 8-9 maja w Markach odbywał się turnieju SAME JUDO CUP. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podopieczni Krzysztofa Ciszewskiego, Andrzeja Umanskiego i Pawła Mroza którzy z dwóch dni rywalizacji wrócili z dziewięcioma medalami.

W pierwszym dniu najlepiej spisała się Anna Piorun która wywalczyła brązowy medal. Jej brat Kacper zanotował udany start jednak bez medalu i uplasował się na 7 miejscu w swojej kategorii wagowej. W sobotę startował również Krystian Magdziarz który bo bardzo zaciętej walce musiał uznać wyższość przeciwnika i odpadł z turnieju.

W drugi dzień zawodów Tygrysy rozwiązały worek z medalami. Po złoto w najcięższej kategorii wagowej sięgnął Wiktor Pyrek a trzeci był Mateusz Krzemiński. Najlżejszy z naszych Tygrysów- Kazimierz Kaszkur wywalczył srebro. Również srebrny medal wywalczyła Lilana Tartanus, Jan Kubiak oraz Mateusz Pietrzak. Na podium znaleźli się także Alicja Wójcicka i Alicja Rosińska które zdobyły brąz.

Medale i zdobyte miejsca cieszą. Na pewno zawodników bardziej niż trenerów ponieważ dla nas był to ważny start kontrolny w którym Tygrysy mogły nabyć kolejnego cennego doświadczenia a wywalczone krążki da tylko miłym dodatkiem. Cieszymy się że nasza praca przynosi wymierne efekty ale też wiemy nad czym dalej pracować aby nasi zawodnicy pokazywali się z jak najlepszej strony na kolejnych turniejach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE