UKS NAWA na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 13 lat

0
209

Za nami najważniejsze, a zarazem wieńczące sezon zawody szóstoklasistów. W dniach 20-21 czerwca na pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 13 lat.

Na przepięknej ostrowieckiej pływalni Rawszczyzna do zmagań w ramach ogólnopolskiej rywalizacji przystąpiło 260 zawodników z 40 klubów w tym reprezentacja skierniewickiego klubu. W tym samym czasie co w Ostrowcu, w dwóch innych miastach – w Krakowie i Gorzowie Wielkopolskim również rywalizowali zawodnicy 13 letni z uwagi na bardzo dużą liczbę uczestników (w sumie 726 zawodników z 99 klubów) zawody rozgrywają się w trzech miejscach, a wszystkie wyniki z trzech miast układane są w jedną ogólnopolską listę rankingową.

Spośród siódemki zawodników ze Skierniewic najlepiej zaprezentował się Wojciech Styczyński który w konkurencji 100 stylem klasycznym zajął bardzo wysokie siódme miejsce z czasem 1:18,83. W pierwszej dziesiątce uplasował się również Maciej Zarzycki, który w konkurencji 200 stylem klasycznym zajął dziesiąte miejsce z czasem 2:55.42. Bardzo wartościowy rezultat osiągnęła również Zuzanna Orłowska, która w konkurencji 100 stylem motylkowym z czasem 1:13.82 zajęła dwunaste miejsce. Warto jeszcze wspomnieć o sztafecie 4x 50 stylem zmiennym, która w składzie Skowronek, Zarzycki, Orłowska, Styczyński zajęła wysokie 13 miejsce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o