Strona głównaSportPiłka nożnaUnia VS Widzew! Już w sobotę hit!

Unia VS Widzew! Już w sobotę hit!

- REKRAMA -

Szykuje się wielkie piłkarskie święto. 15 sierpnia na Stadion Miejski przy ul. Pomologicznej zawita pierwszy zespół Widzewa Łódź. Łodzianie będą rywalem Unii Skierniewice w ramach 1/32 Pucharu Polski. Początek spotkania o godz. 16:00.

Piękny pucharowy sen Unii Skierniewice trwa w najlepsze. Po ubiegłorocznej przygodzie pucharowej z mistrzem Polski – Piastem Gliwice, nikt nie spodziewał się że niespełna rok później przy ul. Pomologicznej będziemy gościć kolejną piłkarską markę. A jednak. Dzięki zwycięstwu w okręgowym pucharze Polski, a następnie triumfie na szczeblu wojewódzkim (wygrana w finale z Pelikanem Łowicz (3:2), drużyna prowadzona przez trenera Rafała Smalca ponownie zameldowała się na szczeblu ogólnopolskim. Teraz w ramach 1/32 pucharu będzie podejmować, czterokrotnego Mistrza Polski – dziś ekipę pierwszoligowego Widzewa Łódź. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej ze Skierniewic i Okolic.

Informacja o wejściówkach

Wejściówki będzie można nabyć wyłącznie online poprzez stronę internetową klubu. Sprzedaż zostanie uruchomiona w najbliższą środę, 12 sierpnia o godzinie 12:00 i zostanie zakończona w sobotę, 15 sierpnia o godzinie 15:00 (1 godzina przed meczem). Ze względu na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku sprzedaż wejściówek w siedzibie klubu nie będzie możliwa. Z uwagi na panującą epidemię liczba wejściówek będzie ograniczona.

Z tego też względu stadion zostanie podzielony na trzy strefy: Sektor A (nowa trybuna z krzesełkami), Sektor B (stare trybuny od strony hali) i Sektor C (stare trybuny za stanowiskiem speakera). – Na wejściu będą dostępne płyny do dezynfekcji. Kibiców prosimy o zabranie maseczek i zachowanie odpowiednich odległości na trybunach. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich – informuje Leszek Koźbiał, dyrektor sportowy klubu.

Wejście na sektor B i C, będzie możliwe od szczytu hali przy „Budowlance, a na „A” od strony parkingu przy starej hali OSiR. Wejście na trybuny obok Restauracji u Kossińskich będzie przeznaczone dla posiadaczy zaproszeń VIP! Wejściówka (30zł). Wejściówka VIP z cateringiem (100 zł) m. Do kosztu wejściówek doliczona zostanie prowizja dla operatora płatności wynosząca 1,03 zł za każdą wejściówkę. Szczegółowy plan stadionu na mapie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE