Urząd Skarbowy w Skierniewicach ma nową siedzibę

1
3804
Urząd Skarbowy w Skierniewicach ma nową siedzibę
fot. UM Skierniewice

Od poniedziałku (20.06) zmieniła się lokalizacja Urzędu Skarbowego w Skierniewicach. Od teraz nowy obiekt będzie mieścił się przy ul. Czerwonej (wcześniej ul. Nowobielańska). Godziny funkcjonowania placówki pozostały bez zmian.

W poniedziałek w obecności zaproszonych gości: parlamentarzystów, samorządowców, władz miasta, polityków oraz pracowników urzędu oficjalnie otwarto nową siedzibę przy ul. Czerwonej. Oprócz tradycyjnego przecięcia wstęgi organizatorzy przybliżyli gościom historię placówki, jak również oprowadzili po świeżo otwartym obiekcie, gdzie znalazły się m.in.: dział obsługi bezpośredniej, samodzielny referat postępowań podatkowych oraz spraw wierzycielskich, punkt obsługi kasowej, dział egzekucji administracyjnej, samodzielny referat rachunkowości podatkowej, sekretariat, dział kontroli podatkowej, jak również referaty postępowań podatkowych, spraw karnych skarbowych, pracy, analiz i planowania.

 

urząd skarbowy skierniewice nr konta | urząd skarbowy skierniewice godziny otwarcia | urząd skarbowy skierniewice czerwona | urząd skarbowy skierniewice kasa | urząd skarbowy skierniewice druki | urząd skarbowy skierniewice praca | urząd skarbowy skierniewice zwrot podatku | urząd skarbowy skierniewice druki do pobrania

- Reklama -

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
Marcin Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

A ja lubiłem stary urząd dawał takie poczucie że moje pieniądze nie idą na wygody urzędników tylko tam gdzie powinny. I jak widziałem na różnych portalach społecznościowych ze zusy i urzędy skarbowe mają budynki z marmuru ja z mogłem z dumą powiedzieć że w moim mieście urząd skarbowy jest w Starym blaszaku z podłogą z linoleum.