Urzędnicy, radni i piłkarze zagrają dla WOŚP

0
254

To będzie MECZ SERCA, o którym wiadomo tyle, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Poza tym, do pierwszego gwizdka nie będzie ustalony ani skład poszczególnych drużyn, ani nawet to, kto stanie na bramce. Wiadomo natomiast, że jedną drużynę poprowadzi Jarosław Chęcielewski, wiceprezydent Skierniewic, a drugą Grzegorz Płuska, skierniewicki radny. Pozostały skład drużyn będzie wynikiem losowania.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców Skierniewic i okolic na to sportowe wydarzenie – zachęca prezydent Jarosław Chęcielewski – Obok piłkarzy i trenerów, zagrają amatorzy.

Udział w meczu potwierdzili: Jarosław Chęcielewski, radni: Grzegorz Płuska, Bartłomiej Wójcik, Adam Moskwa, Leszek Jek, sportowcy: Kamil Socha, Tomasz Gręda, Jacek Krulik, Rafał Rożek, Piotr Wysocki, Łukasz Korwek, nauczyciele i urzędnicy.
 
Każdy z zawodników przed udziałem w meczu wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Mecz odbędzie się w niedzielę 10 stycznia o godz. 16.10 w nowej hali OSiR przy ulicy Pomologicznej. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o