- REKRAMA -

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach pragnie zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu jakim jest Festiwal Nauki. Będzie to już siódme tego typu przedsięwzięcie przebiegające pod hasłem „BIOGOSPODARKA PROMUJE ŁÓDZKIE”.

„Festiwal Nauki” to inicjatywa kierowana do szerokiej grupy odbiorców począwszy od uczniów szkół ponadgimnazjalnych, poprzez studentów, nauczycieli, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na przedstawicielach biznesu, instytucji samorządowych i społecznych oraz mieszkańców Miasta Skierniewice i okolicznych miejscowości kończąc. Ma na celu popularyzowanie idei zrównoważonego rozwoju oraz nauki wśród młodzieży miasta Skierniewice i regionu. Jej zadaniem jest również aktywizacja lokalnych społeczności regionu skierniewickiego z obszarów wiejskich i miejskich oraz promowanie Skierniewic i regionu w oparciu o walory przyrodnicze przedmiotowego terenu. Nie jest zatem przedsięwzięciem skierowanym tylko do społeczności lokalnej, ale swym zasięgiem obejmuje region należący terytorialnie do województw: łódzkiego i mazowieckiego.

W ramach tegorocznego Festiwalu Nauki zaplanowano wiele działań i aktywności, których zadaniem jest m.in. aktywizacja i integracja środowisk lokalnych – odbędą się wyjazdy studyjne, konferencje, szkolenia, wykłady otwarte i warsztaty, a także Piknik Rodzinny – pełen atrakcji dla dzieci i całych rodzin. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w festiwalowych wydarzeniach!

Szczegółowe informacje dotyczące „VII Festiwalu Nauki” na stronie internetowej: www.fn.pwsz.skierniewice.pl

- Reklama -

Poprzedni artykułKREJZOL szuka domu
Następny artykułMammobus w Skierniewicach. Zapisz się na badanie
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments