Strona główna Sport Pływanie VII Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

VII Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu [ZDJĘCIA]

W dniu 04.12.2014 na pływalni miejskiej odbyły się VII Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu. Zawody zorganizowane zostały przez Zespół Szkół Integracyjnych oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA przy wsparciu Urzędu Miasta Skierniewice.

Do zmagań przystąpiło 349 uczniów skierniewickich szkół rywalizujących zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych, obok zawodników, dla których start w zawodach był już kolejną próbą rywalizacji znaleźli się pierwszoklasiści którzy po raz pierwszy mieli szansę zaprezentować się podczas pływackich zmagań. Wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe dyplomy. Spośród wszystkich reprezentacji szkół niepokonaną w klasyfikacji drużynowej została Szkoła Podstawowa nr 9, która wyprzedziła reprezentację Szkoły Podstawowej nr 4 i reprezentację Szkoły Podstawowej im ks. St. Konarskiego, zwycięski zespół otrzymał puchar Prezydenta Miasta Skierniewice.

W klasyfikacji medalowej zwyciężyła również reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 9, której uczniowie zdobyli łącznie 46 medali (17 złotych, 14 srebrnych i 15 brązowych).

Zdjęcia udostępnione przez UKS NAWA Skierniewice.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE