Walentynkowy koncert Ani Rusowicz w Skierniewicach. Wygraj bilet na koncert.

0
205

Wytrawny odbiorca od razu odkryje, że Ania nie szuka komercji. Jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit. Zjawiskowa Ania Rusowicz pojawi się 14.02.2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach.

 

Ania Rusowicz w latach 2005-2007 współtworzyła zespół Dezire (nominacja do Fryderyków w kategorii hip-hop/r&b za album „Pięć Smaków”). Kolejne lata poświęciła studiowaniu psychologii i tworzeniu własnych kompozycji, co zaowocowało powstaniem zespołu IKA, którego Ania jest współzałożycielką wraz z mężem, perkusistą Hubertem Gasiulem (m.in. Wilki). Zaśpiewała także w duecie z zespołem Czarno-Czarni w piosence „Kwiat nienawiści”.

W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 lat mamy, Ady Rusowicz i natychmiast zachwyciła opolską publiczność.

Pierwsza solowa płyta, nad którą pracowała przez kilka miesięcy składa się z dwunastu piosenek. Sześć z nich pochodzi z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni na przełomie lat 60’ i 70’. Pozostałe sześć utworów to autorskie dzieło Ani. W ten sposób udowodniła, że posiada najbardziej bigbitowe korzenie w kraju. Doskonale czuje ten styl, komponuje, pisze teksty piosenek, które zapadają w pamięć po pierwszym odsłuchaniu. „Ania to żywa skamielina, cała jest big-bitem” – mówią koledzy z zespołu.

Walentynkowy koncert Ani Rusowicz

14.02.2014r. godz. 19.00 MOK Skierniewice ul. Reymonta 33, hol główny bilety: 25zł (do nabycia wyłącznie w kasie Kinoteatru Polonez ul. Wita Stwosza 2/4 w Skierniewicach, tel. 046 833-44-89)

UWAGA KONKURS!

Do wygrania pojedyncza wejściówka na piątkowy Walentynkowy koncert Ani Rusowicz.

Aby zdobyć bilety należy:
– polubić nasz fanpage (link) na Facebooku,
– polubić i udostępnić konkursowy post na swojej tablicy (widok: publiczny),
– odpowiedzieć na pytanie: “Jak nazywa się pierwsza solowa płyta Ani Rusowicz?”.Odpowiedź na pytanie oraz imię i nazwisko prosimy przesłać do czwartku (13.02) do godz. 13.02 na adres mailowy: [email protected], w tytule maila pisząc “Ania Rusowicz”. Zwycięzca zostanie podany w czwartek (13.02) na stronie inne-skierniewice.pl do godziny 19.00.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments