Wędkarski Dzień Dziecka nad Zalewem Zadębie

0
2014
fot. pixabay

W niedzielny (11.06) poranek najmłodsi mieszkańcy pod okiem opiekunów będą mogli sprawdzić swoje umiejętności łowieckie nad skierniewickim Zalewem Zadębie przy ul. Miodowej, a wszystko w ramach Wędkarskiego Dnia Dziecka. Startujemy o 8:30.

Miejskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Okręgu Skierniewickiego zaprasza wszystkie dzieci i sympatyków wędkowania, bez względu na miejsce zamieszkania do udziału w zawodach wędkarskich spławikowych, w ramach Dnia Dziecka. Zbiórka uczestników zawodów godz. 8:30 przy ul. Miodowej (parking przy dębie). Zapisy i losowanie stanowisk do godz. 9:00.

Zawody rozegrane zostaną w trzech grupach wiekowych: do lat 6 w czasie 2 godz, do lat 10 w czasie 2,5 godz. i do lat 14 w czasie 3 godz. Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych do szóstego miejsca otrzymają puchary, medale i nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymają upominki. Na koniec na wszystkich czeka wspólny grill, napoje i słodycze.

Startujący wraz z opiekunem powinien posiadać własny sprzęt wędkarski, siatkę na ryby, zanęty i przynęty. Zawody odbędą się na żywej rybie.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o