Strona głównaBiznesWielkie Otwarcie NEONET w Skierniewicach

Wielkie Otwarcie NEONET w Skierniewicach

Artykuł sponsorowany

- REKRAMA -

Bony na zakupy o wartości 100 zł i 50 zł, darmowe gadżety i wiele ciekawych promocji – tak 16 listopada o godzinie 9:00 rozpocznie swoją działalność relokowany sklep NEONET w Skierniewicach. Marka przenosi swój salon do nowopowstałego centrum handlowego Vendo Park przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 17. Skąd taka decyzja i czego jeszcze możemy się spodziewać w weekend Wielkiego Otwarcia?

Dla pierwszych 100 gości, którzy odwiedzą NEONET w centrum handlowym Vendo Park w Skierniewicach w dniu Wielkiego Otwarcia (16 listopada), przewidziano bony na zakupy. Bony będą miały wartość 100 zł oraz 50 zł. Klienci sieci mogą liczyć także na wiele ciekawych promocji i obniżek. NEONET przygotował również sporą ilość wartościowych gratisów do rozdania.

Zmiana lokalizacji salonu NEONET w Skierniewicach niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim sklep jest teraz o wiele większy – posiada ponad 400 m2 powierzchni. Znacznie obszerniejszy jest także parking, obecnie mogący pomieścić nawet kilkadziesiąt aut. Ponadto nowy salon NEONET ma bardzo ciekawe sąsiedztwo. Obok nas swoje lokale posiada wiele cenionych marek z różnych branż – między innymi z branży odzieżowej, sportowej, kosmetycznej czy spożywczej. To z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort robienia zakupów: nasi klienci znajdą wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu – mówi Piotr Polanowski, regionalny kierownik sprzedaży NEONET. – Ale sama lokalizacja to oczywiście nie wszystko. Nowy salon NEONET to także nowa jakość zakupów w branży RTV/AGD – przede wszystkim dzięki najnowocześniejszej, przyjaznej klientom ekspozycji otwartej – dodaje.

Oprócz tego, każdego dnia na odwiedzających NEONET będzie czekać blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, AGD i IT. Jeśli zdarzy się, że jakiś produkt nie będzie dostępny na miejscu, zawsze będzie można go zamówić przez Internet na www.neonet.pl i odebrać w sklepie stacjonarnym nawet w ciągu godziny

W weekend otwarcia sklep będzie czynny od czwartku do soboty od 9:00 do 21:00, a także w niedzielę od 10:00 do 18:00. Po weekendzie otwarcia zakupy w nowym salonie będzie można zrobić od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedziele w godzinach 10:00 – 18:00.

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE