fbpx

Strona główna Wiadomości Gmina Głuchów Włamał się do auta i ukradł jego wyposażenie

Włamał się do auta i ukradł jego wyposażenie

Skierniewiccy policjanci zatrzymali 27-latka, który włamał się do samochodu zaparkowanego w Głuchowie. Sprawca ukradł wyposażenie auta. Odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat więzienia. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Skierniewiccy policjanci od kilku ostatnich dni pracowali nad sprawą włamania do samochodu zaparkowanego przy ul. Koszykowej w Głuchowie. 15 lipca 2020 roku do komendy wpłynęło zawiadomienie o tym, że w nocy z 14 na 15 lipca ktoś włamał się do volkswagena lupo i ukradł radioodtwarzacz oraz akumulator.

Policjanci pracując nad sprawą i analizując zebrany materiał dowodowy ustalili, że sprawca tego czynu mógł poruszać się skodą octavią. Ustalenia wskazywały, że skoda należała do firmy z  powiatu skierniewickiego. Funkcjonariusze wytypowali prawdopodobnego sprawcę włamania. Mężczyzna 16 lipca 2020 roku jadąc firmowym samochodem BMW, został zatrzymany do kontroli w Skierniewicach. Policjanci przeszukali auto, którym się przemieszczał i znaleźli skradzione w Głuchowie fanty.

27-letni mężczyzna z powiatu skierniewickiego został zatrzymany i doprowadzony do komendy. 17 lipca 2020 roku usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za czyn ten grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE