Wojownicy ze złotem i srebrem

0
185
fot. flickr.com

Złoto Mateusza Bolimowskiego oraz srebro Oktawii Ciesielskiej – to najlepsze wyniki judoków skierniewickiego klubu MMKS Wojownik podczas startów w Pucharze Polski i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Sochaczewie.

Wojownik Skierniewice nie zwalnia tempa i po wakacyjnej przerwie daje nam kolejne powody do radości. W sobotę, 15 września podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego zameldowali się w Sochaczewie i walczyli o krążki w Pucharze Polski Juniorów.

Niepokonany Bolimowski…

Znakomity występ zanotował walczący w kategorii do 90 kg Mateusz Bolimowski. Wojownik był nie do zatrzymania i w sobotę zwyciężył we wszystkich pojedynkach, odprawiając kolejno reprezentantów AWF-u Warszawa, UKJ Warszawa, Klubu Sportowego Judo Poznań, sięgając ostatecznie po złoty medal. W wadze do 73 kg piątą lokatę zajął za to Kacper Włodarski. Piąta wśród dziewcząt była także Gabriela Suchecka rywalizująca w kategorii do 52 kg. W punktacji medalowej MMKS Wojownik uplasował się na wysokim drugim miejscu. Biorąc pod uwagę klasyfikację punktową, skierniewiczanie byli na miejscu szóstym.

Srebrna Ciesielska..

To nie koniec dobrych informacji. Dzień później na tych samych sochaczewskich matach oglądaliśmy rywalizację młodziczek podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek. Ze znakomitej strony kolejny raz w tym roku pokazała się Oktawia Ciesielska, która w wadze do 44 kg zajęła drugie miejsce i wywalczyła sobie awans do Mistrzostw Polski Młodziczek.

Puchar Polski Juniorów i Juniorek, Sochaczew, 15.09.2018r.
1 m – w wadze do 90 kg wywalczył Mateusz Bolimowski
5 m – w wadze do 73 kg wywalczył Kacper Włodarski
5 m – w wadze do 52 kg zajęła Gabriela Suchecka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików/czek , Sochaczew, 16.09.2018r.
2 m – waga do 44kg – Oktawia Ciesielska – awans do MP MŁODZICZEK

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o