Strona głównaSportWojownicy ze złotem i srebrem

Wojownicy ze złotem i srebrem

- REKRAMA -

Złoto Mateusza Bolimowskiego oraz srebro Oktawii Ciesielskiej – to najlepsze wyniki judoków skierniewickiego klubu MMKS Wojownik podczas startów w Pucharze Polski i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek w Sochaczewie.

- REKRAMA -

Wojownik Skierniewice nie zwalnia tempa i po wakacyjnej przerwie daje nam kolejne powody do radości. W sobotę, 15 września podopieczni trenera Jerzego Gołębiewskiego zameldowali się w Sochaczewie i walczyli o krążki w Pucharze Polski Juniorów.

Niepokonany Bolimowski…

Znakomity występ zanotował walczący w kategorii do 90 kg Mateusz Bolimowski. Wojownik był nie do zatrzymania i w sobotę zwyciężył we wszystkich pojedynkach, odprawiając kolejno reprezentantów AWF-u Warszawa, UKJ Warszawa, Klubu Sportowego Judo Poznań, sięgając ostatecznie po złoty medal. W wadze do 73 kg piątą lokatę zajął za to Kacper Włodarski. Piąta wśród dziewcząt była także Gabriela Suchecka rywalizująca w kategorii do 52 kg. W punktacji medalowej MMKS Wojownik uplasował się na wysokim drugim miejscu. Biorąc pod uwagę klasyfikację punktową, skierniewiczanie byli na miejscu szóstym.

- Reklama -

Srebrna Ciesielska..

To nie koniec dobrych informacji. Dzień później na tych samych sochaczewskich matach oglądaliśmy rywalizację młodziczek podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek. Ze znakomitej strony kolejny raz w tym roku pokazała się Oktawia Ciesielska, która w wadze do 44 kg zajęła drugie miejsce i wywalczyła sobie awans do Mistrzostw Polski Młodziczek.

Puchar Polski Juniorów i Juniorek, Sochaczew, 15.09.2018r.
1 m – w wadze do 90 kg wywalczył Mateusz Bolimowski
5 m – w wadze do 73 kg wywalczył Kacper Włodarski
5 m – w wadze do 52 kg zajęła Gabriela Suchecka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików/czek , Sochaczew, 16.09.2018r.
2 m – waga do 44kg – Oktawia Ciesielska – awans do MP MŁODZICZEK

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE