Strona głównaWiadomościWymiana pieców w Skierniewicach – są już pierwsi beneficjenci

Wymiana pieców w Skierniewicach – są już pierwsi beneficjenci

artykuł sponsorowany

- REKRAMA -

W czwartek (09.11) ruszyły pierwsze wypłaty dotacji w ramach dofinansowanego projektu, dotyczącego wymiany systemów grzewczych na bardziej ekologiczne rozwiązania. Ponad stu mieszkańców naszego miasta skorzysta z możliwości przeprowadzenia inwestycji w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji.

Projekt realizowany przez skierniewicki ratusz został rozłożony w czasie na dwa lata. W praktyce jednak część osób już w tym sezonie zdecydowała się wymienić źródła ciepła w swoich domach. W 2017 roku zadanie udało się zrealizować ponad 40 beneficjentom. Wczoraj pierwsi z nich otrzymali wypłatę środków pozyskanych w ramach dotacji. Warto pogratulować sprawności w realizowaniu zadania. Oprócz samej inwestycji mieszkańcy musieli bowiem dokonać odpowiedniego rozliczenia oraz przedstawić w urzędzie niezbędne dokumenty. Kolejne płatności będą realizowane sukcesywnie.

Projekt w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji jest realizowany przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz środków Urzędu Miasta Skierniewice.

2 KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ed

A ci co nie trują też dostaną dopłatę czy wzorem komunistycznej Europy zostaną ukarani za swoją odpowiedzialność

Darek

Witam. Kiedy następne osoby będą mogły złożyć dokumenty na dofinansowanie wymiany pieca i instalacji ? Pozdrawiam

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE