INNA, BURAK YETER oraz C-BOOL to trzy nowe gwiazdy światowego formatu, które wystąpią na głównej scenie 40. Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw! To odpowiedź organizatorów na wiadomość, że z przyczyn od nas niezależnych koncert Alvaro Solera nie odbędzie się w Skierniewicach.

Hiszpański wokalista odwołał swój wrześniowy występ. O tej decyzji poinformowała firma Jantom Art, która jest odpowiedzialna za organizację koncertów podczas tegorocznego święta. Chcąc zrekompensować mieszkańcom tę nieoczekiwaną zmianę, w ramach prowadzonych negocjacji organizatorzy ustalili, że zamiast jednego, do Skierniewic zawita aż trzech topowych artystów.

W sobotę 16 września gwiazdą wieczoru będzie wszystkim znana piosenkarka – INNA, która od lat króluje na szczytach europejskich list przebojów. Jej klipy oglądają miliony widzów na całym świecie, do najbardziej znanych należą: „Ruleta”, „Yalla”, „Cola Song”, „In Your Eyes” i „Hot”

W niedzielę natomiast przez blisko dwie godziny sceną będą rządzić światowej sławy DJ-e. Jako pierwszy na scenie głównej wystąpi C-BOOL („Never Go Away”, „DJ Is Your Second Name”, „Magic Symphony” i in.), a po nim Burak Yeter, autor m.in. hitu „Tuesday”, który w serwisie Youtube odtworzono już ponad 240 milionów razy!

Do zobaczenia 16 i 17 września w Skierniewicach!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o