fbpx

Strona główna Wiadomości Gmina Maków XVIII Rowerowy Rajd Turystyczno-Ekologiczny

XVIII Rowerowy Rajd Turystyczno-Ekologiczny

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia zapraszamy na coroczny Rowerowy Rajd Turystyczno-Ekologiczny organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi z siedzibą w Makowie przy wsparciu Nadleśnictwa Skierniewice, OSP i LZS Maków, Koła Łowieckiego „Bażantarnia”.

Zbiórka i rejestracja uczestników – plac w centrum Makowa koło Gimnazjum od godziny 10.30 . Start o godzinie 11.30.  Trasa  25 km okolice Makowa . Tempo spacerowe. Wskazane zabranie kocyka.

Cel rajdu to m.in. lokalizacja zagrożeń dla środowiska naturalnego, poznanie walorów krajobrazowych i turystycznych okolic Makowa, propagowanie czynnego wypoczynku w kontakcie z przyrodą, promocja Gminy Maków i Powiatu Skierniewickiego.

Rajd zakończy się w Makowie na boisku pod Zwierzyńcem festynem otwartym także dla nie biorących w rajdzie udziału. Przewidziany bezpłatny poczęstunek i atrakcje sportowe.

GŁÓWNA NAGRODA ROWER …   

Uczestników prosimy o zachowanie się na drogach zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz wolną jazdę, nie ściganie się i nie wyprzedzanie, a dorosłych o ciągłą opiekę nad małymi dziećmi.

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wild

Podobno w tym roku raj ma zaszczycić swoją obecnością sam jaśnie Pan Wójt….

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE