ZACZNIJ DOBRZE NOWY ROK! – noworoczny nabór w Academia Gorila Skierniewice [KONKURS]

0
409

Academia Gorila Skierniewice (dawniej Fight Club Skierniewice) to czwarta filia reprezentująca barwy Academia Gorila. Skierniewicki klub specjalizuje się w sportach uderzanych. Na co dzień trenuje się tu Karate Kyokushin, Kick-boxing, Muay Thai oraz MMA i Brazylijskie Ju-Jitsu. Na dobre rozpoczęcie nowego roku z Academia Gorila Skierniewice, mamy dla Was do wygrania 4 karnety miesięczne do wybranej grupy.

W ubiegłych latach zawodnicy Academia Gorila stawali na podium m.in. takich imprez, jak ALMMA, Shido-liga (zarówno w grapplingu i stójce) Mistrzostw Polski oraz wygrywali walki zawodowe. Głównym trenerem skierniewickiej sekcji jest Przemysław Matuszewski 1 Dan Karate Kyokushin i Shinkyokushin oraz posiadacz niebieskiego pasa w Brazylijskim Ju-Jitsu.

Academia Gorila Skierniewice mieści się przy ulicy Wańkowicza 7. Na powierzchni ponad 250 m. kw. Znajduje się klub z pełną infrastrukturą skierowaną do adeptów sztuk walki.

Noworoczny nabór trwa do 15 stycznia. Zapraszamy wszystkie osoby bez względu na wiek, płeć i doświadczenie sportowe. Treningi są dostosowane do poziomu trenujących oraz zaawansowania poszczególnych grup. Nabór dotyczy grup Karate Kyokushin, Kick Boxingu/ K-1 oraz Brazylijskiego Ju-Jitsu.

Wydarzenie na Facebook: Zacznij dobrze nowy rok! – noworoczny nabór w Academia Gorila – Skierniewice

KONKURS

Konkurs skierowany jest do osób, które nie trenowały jeszcze w Academia Gorila Skierniewice. Aby zdobyć karnet na zajęcia w Academia Gorila Skierniewice, należy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie “Dlaczego chcesz trenować w Academia Gorila Skierniewice?” wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do czwartku (08.01) do godz. 20.00 na adres kontakt@infoskierniewice.pl, w tytule pisząc Noworoczny nabór w Academia Gorila Skierniewice.

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

Imiona i nazwiska osób, które otrzymają karnety podamy na stronie infoskierniewice.pl w czwartek (08.01) do godz. 21.30.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które nie trenowały jeszcze w Academia Gorila Skierniewice.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodami w Konkursie są cztery karnety miesięczne do wybranej grupy w Academia Gorila Skierniewice, do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę wygra Uczestnik, którego odpowiedź na pytanie zostanie wybrana oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu karnetu w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w Academia Gorila Skierniewice.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o