[AKTUALIZACJA] Zaginął Łukasz Szwed. Policja apeluje o pomoc

2
2452

Jak informuje skierniewicka policja, zaginiony 23-latek odnalazł się.

 

Skierniewiccy policjanci poszukują zaginionego Łukasza Szweda. 22 lutego 2019 roku około godziny 7 opuścił miejsce przebywania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Łukasz Szwed, 23-latek na stałe przebywa w Domu Pomocy Społecznej w Łochowie. W dniu zaginięcia przebywał w domu rodzinnym w Skierniewicach przy ul. Sienkiewicza. Zaginiony ma około 180 cm wzrostu, krępej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie ścięte na jeża.

W chwili zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w kurtkę zimową szarą do pasa, spodnie dresy moro, czapkę z daszkiem koloru czerwonego, buty sportowe typu adidasy. W domu pozostawił wszystkie rzeczy osobiste oraz leki, które powinien przyjmować. Zaginiony posiada przy sobie jedynie dowód osobisty.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69. Telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę: 46 834 11 88. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 112, 997 lub w najbliższej jednostce policji.

- Reklama -

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
AnnaMagda Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Opisujecie kobietę i mężczyznę?

Anna
Gość
Anna

Chyba Wam sie kopiuj-wklej-wytnij pomieszało