[AKTUALIZACJA] Zaginął Marcin Kijo. Policja apeluje o pomoc

7
8754

Jak informuje skierniewicka policja: 30-latek sam powrócił do domu.

 

Policja w Skierniewicach prowadzi poszukiwania zaginionego Marcina Kijo. Zaginiony 24 czerwca 2019 około godziny 1:00 wyszedł z domu w Skierniewicach do pracy w Godzianowie i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach pod nr alarmowy 112 lub 46 834 11 88.

Zaginiony to mężczyzna w wieku 30 lat. Jest szczupłej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu, czarne krótkie włosy, ma zielone oczy, uszy normalne, nos krótki z blizną po przecięciu.

Ostatnio ubrany był w niebieskie jeansy, koszulkę w kolorze ciemnej zieleni, na krótki rękaw, buty niebieskie, skórzane. Miał plecak na jedno ramię w kolorach czerni i zieleni, przy sobie dokumenty i telefon z uszkodzoną szybką.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji pod nr alarmowy 112 lub 46 834 11 88.

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
7 Autorzy komentarzy
KukunioWanekGośćTomekPawel6 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marta
Gość
Marta

Zaginiony ma 31 lat.

Pawel6
Gość
Pawel6

Tak, to ma największe znaczenie

Zimer
Gość
Zimer

Chlopak moze na melaz polecial.

Gość
Gość
Gość

Poleciał 😁

Tomek
Gość
Tomek

Okazało się że ma dupę na boku

Wanek
Gość
Wanek

Chłop może w szoku jest

Kukunio
Gość
Kukunio

Obstawialem trzy rzeczy, albo woda z kolegą, albo dupa na boku albo żona w rogi zrobiła i musiał przemyśleć. Ale widać żona dobra jak po chwili zgłosiła.