Zaginęła 14-letnia Nikola Jakubiak. Policja apeluje o pomoc

0
1410

Skierniewiccy policjanci poszukują zaginionej Nikoli Jakubiak, 14-letniej mieszkanki Podłęcza w gminie Słupia koło Skierniewic. 23 marca 2016 roku opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Zaginiona to: Nikola Jakubiak, 14-letnia mieszkanka Podłęcza. Zaginiona ma około 172 cm wzrostu, waga ok. 52 kg, jest bardzo szczupłej budowy ciała, ma brązowe włosy sięgające połowy pleców, oczy piwne, pociągłą twarz. Znaki szczególne to blizny na nadgarstkach.

W chwili zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w pikowaną, szarą kurtkę z jaśniejszymi lamówkami wokół kaptura i przy kieszeniach, spodnie jeansy „rurki” ciemnogranatowe, czarne adidasy, czarny szkolny plecak z ciemnoróżowymi kwiatowymi wzorami. Zaginiona może posiadać przy sobie czarnego laptopa.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69. Telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę: 46-834-11-88 bądź 46-834-11-89. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 112, 997 lub w najbliższej jednostce policji.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o