Zapiszemy dziecko do przedszkola nie wychodząc z domu!

artykuł sponsorowany

0
377

11 marca rusza nabór dzieci do miejskich przedszkoli. W tym roku będzie to proces w pełni cyfrowy. Wnioski wypełnimy na specjalnej stronie internetowej.

W tym roku skierniewicki ratusz wprowadza nabór elektroniczny o publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych. Wdrożenie oprogramowania ułatwi proces rekrutacji. Wnioski o przyjęcie kandydata będzie można wypełnić elektronicznie na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Strona zostanie opublikowana na początku marca, jednak wnioski składać będzie można dopiero w terminie od 11 do 22 marca. Warto pamiętać, że w wypadku naboru nie obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Wszystkie wnioski będą weryfikowane przez komisje rekrutacyjne, a efekty ich prac poznamy 1 kwietnia.

Przed wypełnianiem wniosku warto zapoznać się w szczególności z:

  • kryteriami branymi pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumentami niezbędnymi do potwierdzania spełnienia tych kryteriów, a także liczbą punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria. Szczegółów na stronach internetowych przedszkoli.
  • terminami w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Skierniewice, w tym terminami składania dokumentów. Kliknij tu i zapozna się z terminami naboru.

O kolejnych etapach postepowania będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej oraz na stronach przedszkoli i szkół podstawowych.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o