Zaproszenie na Warsaw Mineral Expo 2015

Artykuł sponsorowany

0
199

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na Warsaw Mineral Expo 2015 – największą branżową imprezę targową w środkowo-wschodniej Europie, poświęconą biżuterii, kamieniom szlachetnym i minerałom.

Targi odbędą się 7-8 marca 2015 roku (sobota-niedziela) w godzinach 10.00-18.00, w Pałacu Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 w Warszawie.

Warsaw Mineral Expo ma bogatą, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję, a jego powierzchnia to 1000 m2. Imprezę odwiedza corocznie blisko 20 000 osób z całej Europy. Są na niej obecne największe firmy z branży jubilersko- mineralogicznej, łącznie ponad czterystu wystawców. Swoją obecnością zaszczycają nas ambasadorzy państw, gwiazdy z pierwszych stron gazet, telewizja, opiniotwórczy dziennikarze.

Podczas Targów będą miały miejsce wyjątkowe wydarzenia – ‘Strefa młodego projektanta’, gdzie będzie można znaleźć niebanalną biżuterię i nowości na rynku jubilerskim.

Na wystawie specjalnej minerałów „Minerały Polski” zostaną zaprezentowane najpiękniejsze i najbardziej wartościowe okazy z polskich prywatnych zbiorów kolekcjonerskich. Wystawa ta jest wyjątkowa ponieważ wiele okazów po raz pierwszy zostanie zaprezentowane szerokiej publiczności.

Na Targach będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach – ‘Geolandia’. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną, najmłodsi będą rysować minerały i kryształy,  szukać „skarbów” w piaskownicach czy tworzyć modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie mogą spokojnie zwiedzać Targi.

Zapraszamy do odwiedzenia targów.

Z poważaniem

Organizatorzy Warsaw Mineral Expo
Warsaw Mineral Expo 2015

e-mail gielda@mineraly.waw.pl
www.mineraly.waw.pl
www.facebook.com/gielda.mineralow

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o