Strona głównaWiadomościGmina Nowy KawęczynZarzuty dla włamywaczy, okradli dom i budynek gospodarczy

Zarzuty dla włamywaczy, okradli dom i budynek gospodarczy

- REKRAMA -

Skierniewiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do budowanego domu i garażu w jednej z miejscowości na terenie gminy Nowy Kawęczyn.

28 stycznia 2016 roku policjanci pojechali na interwencję związaną z włamaniem. Z budowanego domu i garażu skradzione zostały elektronarzędzia i inne przetrzymywane tam rzeczy, takie jak felgi z oponami, czy butla gazowa o łącznej wartości przekraczającej 10 tys. złotych. Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że kradzieży mogło dokonać dwóch mężczyzn 22 i 23–letni mieszkańcy powiatu skierniewickiego. 22-latek był dodatkowo poszukiwany sądowym nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawiania wolności.

Ostatecznie obydwaj zostali zatrzymani 16 lutego 2016 roku. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z mężczyzn policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Pozostała część z nich została sprzedana albo wystawiona w lombardzie. 17 lutego 2016 roku obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyźni dokonali też przynajmniej trzech innych włamań nie tylko na terenie województwa łódzkiego, a także przynajmniej dwóch kradzieży.

Za kradzież z włamaniem w myśl obowiązującego prawa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁOKWP Łódź
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE