Zbiórka odpadów wielkogabarytowych – Harmonogram 2019

0
4225
fot. UM Skierniewice

Od 4 października do 28 listopada będzie trwać zbiórka odpadów wielkogabarytowych skierowana dla mieszkańców prywatnych posesji w Skierniewicach.

 

Kolejny rok samorząd zadbał o odpowiednie utylizowanie odpadów wielkogabarytowych. Od października do listopada skierniewiczanie będą mogli bezpłatnie pozbyć się zalegających starych sprzętów, w tym m.in.: lodówek, mebli, telewizorów, złomu czy dywanów itd.. Odpady należy wystawić przed posesję przy drodze dojazdowej do nieruchomości. Odpady będą odbierane w ilościach wskazujących na pochodzenie z gospodarstwa domowego z konkretnej nieruchomości. Osoby zainteresowane mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerem telefonu firmy EKO-REGION sp. z o. o. (46) 833 33 34 lub w Urzędzie (46) 834-51-26.

PAMIĘTAJMY!

  • Wystawiamy odpady najpóźniej do godz. 7.00 w dniu odbioru (odpady nie wystawione w terminie nie będą zabierane).
  • Wyraźnie oznaczamy odpady do zabrania (np. napis na pudełkach, czy przyczepiona kartka).
  • Będą zabierane: zużyty sprzęt AGD, RTV (radia telewizory, monitory, lodówki, pralki , odkurzacze), zużyte opony od samochodów osobowych, złom metalowy, dywany, wykładziny, zużyte meble i elementy stolarki (drzwi, okna z szybami) oraz baterie i akumulatory.
  • Nie będą zbierane: gruz, kamienie, odzież, lekarstwa, szkło luzem, materiały budowlane np. cegła, opakowania po farbach, olejach itp.,odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych i odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne nie wymienione( np. papa)

Poniżej prezentujemy harmonogram wywózki!

04.10.2019
Skłodowskiej , Czerwona, Przemysłowa, Jana Brzechwy, Skłodowskiej 157/A,B,C,D.

11.10.2019 oś .Makowska
Makowska, Malinowskiego, Żurawia, Drążkiewicza, Chroboczka, Niecała, Łabędzkiego, Krzywoń, Polna, Sikorskiego, Długosza, Wysockiego, Kasprowicza, Paczkowskiego, Paderewskiego, Bracka (dawniej Zubrzyckiego).

18.10.2019 Centrum
Rzeczna, Kościelna, Jagiellońska, Mireckiego, Batorego, Tuwima, Kilińskiego, Św. Stanisława, Koszarowa, Czysta, Św. Floriana, Słoneczna, Okrzei, 1-go Maja, Pl. Dąbrowskiego.

25.10.2019 Zadębie
Dąbie, 500-lecia, Topolowa, Balcerowska, Różana, Tulipanowa, Niezapominajek, Klonowa, Raciborskiego Świerkowa, Wierzbowa, Jaśminowa, Małkowskiego, Miodowa, Konwaliowa, Zadębie – posesje o nr nieparzystych.

29.10.2019 Centrum
Harcerska, Sportowa, Wojska Polskiego, Strzelecka, Kozietulskiego, Senatorska, Próchnika, Spokojna, Pogodna, Strykowska, Rynek, Konstytucji 3-Maja, Prymasowska, Reymonta, Gałeckiego, Lelewela, Sienkiewicza, Mickiewicza.

30.10.2019 Zadębie
Reja, Irysowa, Gerbery, Kaktusowa, Bratkowa, Bananowa, Mandarynkowa, Cytrynowa, Gajowa, Krokusowa, Górna, Pomarańczowa.

31.10.2019 Zadębie
Poniatowskiego, Jeżewskiego, Traugutta, Liliowa, Daliowa, Gladioli, Hortensji, Storczykowa, Chabrowa, Nasturcjowa, Narcyzowa, Młynarska (do rzeki), Modrzewskiego, Kochanowskiego, Staszica, Kołłątaja, Korczaka, Jordana, P. Skargi.

04.11.2019 za urzędem stanu Cywilnego
Kościuszki, Moniuszki, Wieniawskiego, Plantowa, Willowa, Piłsudskiego, Krasickiego. Nowomiejska, Waryńskiego, Sierakowicka, Łączna,

06.11.2019
Zwierzyniecka, Sosnowa, Kasztanowa, Listopadowa, Chopina, Racławicka.

07.11.2019 Rawka
Kolbe, Parowozowa, Pasażerska, Torowa, Trakcyjna, Rekreacyjna, Wagonowa, Podkładowa, Domasiewicza, Kolejowa, Warszawska, Grabina.

08.11.2019 Zadębie
Zadębie –posesje o nr parzystych, Kalinowa, Szarotek, Krzywa, Lipowa , Brzozowa, Jodłowa, Akacjowa, Jarzębinowa.

14.11.2019 Miasto
Rybickiego, Warzywnicza, Instytutowa, Sobieskiego, Mazowiecka, Miła, Kwiatowa, Partyzantów, Sadowa, Kaczorowskiego (dawniej Buczka), Pomologiczna, Łąkowa, Urocza.

15.11.2019 oś. Północna
Batalionów Chłopskich, Wittenberga, Dobra, Witkacego, Zielna, Zielona, Barbary Radziwiłłówny, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki, Czarnieckiego, Prądzyńskiego, Chodkiewicza, Żółkiewskiego, Koniecpolskiego, Zamoyskiego.

18.11.2019 oś. Rawka
Bohaterów Westerplatte, Gwardzistów, Bitwy pod Lenino, Powstańców Warszawy, Podchorążych, Kosynierów, Artyleryjska, Sulińskiego ( dawna Berlinga), Czwartaków, Dywizjonu 303, Ułańska, Szwoleżerów, Miedniewicka.

19.11.2019 oś. Bajkowa
Bajkowa, Wiklinowa, Jastrzębia, Leśnej Polanki, Kr. Maciusia, Czerwonego Kapturka, Jagodowa, Jaskółcza, Ziołowa, Zagajnikowa, Wiewiórcza, Kubusia Puchatka,

20.11.2019 Łódzka
Łódzka, Piekarska, Feliksów, Golfowa, Ustronna, Młynarska (od rzeki), Wąska, Poprzeczna, Równoległa, Prosta, Zaułek, Przechodnia, Podmiejska, Napoleońska, Żwirowa, Na Piaski, Halinów, Boczna.

21.11.2019
Mszczonowska, Podleśna, Pamiętna, Długa, M. Konopnickiej, Ogrodowa, Wspólna, Al. Niepodległości, Myśliwska, Rawska, Kątna, II Pułku Berlińskiego, Trzcińska, Graniczna, Strobowska, Kopernika.

22.11.2019
Łowicka, Sucharskiego 12 A i 14 A, Hallera (dawnej Hibnera), Wyszyńskiego, Kameralna , Starbacicha, Wesoła, Sybiraków, Orkana 2 B, Sucharskiego 12a,14a, Szarych Szeregów, Asnyka nr 54-76, Wagnera,

26.11.2019 Miasto
Cicha, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Mackiewicza, Staffa, Broniewskiego, Słowackiego, Żeromskiego, Kopernika, Budowlana, Wschodnia.

27.11.2019 Widok
Armii Krajowej, Działkowa, Gójskiego, Skrzypka, Północna, Matejki, Wyspiańskiego.

28.11.2019 Widok
Widok, Stęborowskiego, Kombatantów, Sułkowskiego, Twarowskiej, Sienna, Rolna, Wiejska, Składowa, Nowobielańska, Bielańska, Orzeszkowej, Jasna, Wiosenna, Samotna.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o