Zdrój Wody Pitnej w Skierniewicach – czekamy na opinie

0
1281
fot. pixabay

Zdrój wody pitnej w rynku miejskim działa do 7 sierpnia. Czy takie urządzenia są potrzebne w Skierniewicach? Gdzie powinny zostać zlokalizowane? Zakład Wodociągów i Kanalizacji czeka na Państwa opinie.

Od  wtorku, 25 lipca, mieszkańcy i turyści mogą napić się „iSkierki”, czystej skierniewickiej wody ze zdroju ulicznego. Pilotażowe urządzenie zostało zamontowane na rynku miejskim w sąsiedztwie Ławeczki Prof. Pieniążka i stać będzie w tym miejscu do 7 sierpnia włącznie. Zachęcamy do zamieszczania opinii na naszym profilu spółki  na Fb przesyłania ich drogą mailową na adres wodkan@wodkan-skierniewice.com.pl lub składania osobiście w siedzibie Spółki w Mokrej Prawej 30. Pilotażowy zdrój ustawiony został po to, aby mieszkańcy mogli wyrazić swoją opinię na temat tego typu urządzeń w przestrzeni miejskiej Skierniewic oraz odpowiedzieć na następujące pytania:
  • Czy od wiosny do jesieni powinny być w naszym mieście zdroje, zapewniające nieograniczony dostęp do wody pitnej?
  • W jakich lokalizacjach warto byłoby zamontować takie urządzenia? 1
  • Czy zdroje powinny mieć jedną stylistykę, np. w kształcie drzewek jabłoni, nawiązujących do ogrodniczego rodowodu?
  • Czy przy zdrojach powinny zostać zamontowane dodatkowe rozwiązania, umożliwiające korzystnie z nich przez osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich?
  • Czy na dole postumentów powinny zostać zamontowane dodatkowe misy na wodę dla czworonożnych pupili?

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o