Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2016

0
238

W dniach 11 – 13.03.2016 r. odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2016. 16-latkowie rywalizowali ze sobą w Gliwicach, natomiast 17- i 18-latkowie w Lublinie.

Reprezentanci UKS NAWA Skierniewice podczas mistrzostw dziewięciokrotnie kwalifikowali się do wyścigów finałowych, a najwyższą lokatę wywalczył Bartosz Brodowski w konkurencji 200m stylem motylkowym, zajmując dziewiąte miejsce w finale A. W tej samej konkurencji co Bartosz w finałach wystąpili również Szymon Dębski – dziewiąty w finale B i Katarzyna Sarna – siódma w finale B. Szymon wystąpił także w finale B w konkurencji 100m stylem motylkowym zajmując w nim ósme miejsce.

Trzy kwalifikacje do finałów wywalczyła Kornelia Walz w konkurencji 50m stylem klasycznym zajmując trzecie miejsce w finale B, w konkurencji 100m stylem zmiennym – zajmując trzecie miejsce w finale B i w konkurencji 100m stylem klasycznym – zajmując miejsce ósme w finale B. W finale konkurencji 100m stylem motylkowym, mieliśmy dwóch naszych reprezentantów – Bartosz Brodowski czwarty w finale B i Łukasz Chmielowiec dziesiąty w finale B.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o