Złapany pirat. Przekroczył dozwoloną prędkość o 97 km/h

0
334
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Policjanci z wydziału ruchu drogowego skierniewickiej komendy zatrzymali do kontroli 30-letniego mieszkańca powiatu rawskiego, który drastycznie przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Laserowe urządzenie do pomiaru prędkości wskazało 147km/h.

14 listopada 2016r około godziny 11.00 policjanci z wydziału ruchu drogowego w miejscowości Celigów zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Volkswagenem Passatem. Powodem kontroli była nadmierna prędkość w obszarze zabudowanym. Użyte przez patrol laserowe urządzenie do pomiaru prędkości wskazało 147km/h. Mężczyzna popełnił wykroczenie przekraczając prędkość o 97 km/h. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci ostrzegają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze. W szczególności teraz, w okresie jesienno-zimowym warto zdjąć nogę z gazu z uwagi na niekorzystne warunki na drodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here