- REKLAMA -
W niedzielę (18.05) w Skierniewicach odbył się Rajd Wiosny. Impreza była przeznaczona dla kierowców, którzy chcieli spróbować sił w sportowej jeździe. Na starcie pojawiło się 50 załóg. Trasy rajdu liczyły łącznie około 20 km i składały się z dziewięciu prób o nawierzchni betonowo (80%) szutrowej (20%).
– „BAWIĄC – UCZĄC” to motto, które każdy uczestnik zawodów bierze sobie do serca. – mówi jeden z organizatorów, znany pilot rajdowy Maciej Wisławski. To jest pierwsza runda rajdowych mistrzostw Skierniewic i jednocześnie jedna z eliminacji do mistrzostw okręgu łódzkiego.




