Współpraca

Serwis INFOSkierniewice.pl z miesiąca na miesiąc odwiedza coraz więcej użytkowników. Wzrost ten spowodowany jest m.in. odświeżeniem wyglądu i funkcjonalności naszego serwisu oraz coraz lepszą jakością przekazu informacji. Staramy się codziennie dostarczać mieszkańcom Skierniewic i okolicy świeżych informacji, relacji, zdjęć oraz materiałów video.

Nasz serwis jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych. Dzięki aktywnemu wykorzystaniu serwisów społecznościowych, docieramy do nowych użytkowników oraz umożliwiamy pełną interakcję na kilku płaszczyznach.


Reklama 

W swojej ofercie posiadamy pełny pakiet reklamowy, pozwalający na przeprowadzenie kampanii w formie prezentacji graficznej, tj. bannery statyczne oraz animowane lub tekstowej, np. artykuły sponsorowane, zapowiedzi, relacje, poprzez prezentację w katalogu firm, czy niestandardowe formy promocji usług i produktów wykorzystujące np. social media. Oferujemy również realizację filmów reklamowych lub wykonanie zdjęć, które będą promowane w serwisie.

Reklama w serwisie INFOSkierniewice.pl to skuteczna reklama w Skierniewicach i okolicy.

Aby zapoznać się z cennikiem i prezentacją oferty prosimy o kontakt mailowy na [email protected]


 

Patronat 

Oferujemy obsługę wydarzeń medialnych polegającą na promocji oraz relacji z danego wydarzenia w serwisie INFOSkierniewice.pl. Patronat medialny przyznajemy imprezom i wydarzeniom, które wspierają lokalne inicjatywy oraz służą promocji Skierniewic i okolicy.

Szczegóły dotyczące patronatu medialnego można uzyskać przez kontakt mailowy na [email protected]