W ciągu najbliższych kilku dni kierowcy w Skierniewicach muszą się liczyć z utrudnieniami na skrzyżowaniach na wiadukcie. Trwa wymiana sterowników sygnalizacji świetlnej.
Dzisiaj (15.10) problem z sygnalizacją zastał kierowców na skrzyżowaniu al. Rataja i ul. Sobieskiego. W kolejnych dniach sygnalizacja będzie wyłączona na skrzyżowaniach ul. Wyszyńskiego i ul. Widok oraz ul. Widok i ul. Nowobielańskiej.
– Skierniewiccy policjanci będą kierowali ruchem na wyżej wymienionych skrzyżowaniach w przypadku poważnych utrudnień w ruchu, a także w tzw. godzinach szczytu – informuje rzecznik policji, Justyna Florczak-Mikina.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Na każde skrzyżowanie przewidziany jest jeden dzień pracy.





