18 listopada 2014 roku około godz. 18:35 na ul. Sobieskiego policjanci pełniąc służbę radiowozem wyposażonym w video rejestrator ujawnili wykroczenie wyprzedzania na przejściu dla pieszych, które popełnił kierujący bmw 318i.
Funkcjonariusze ruszyli za tym pojazdem jednocześnie dokonując pomiaru jego prędkości. Okazało się, że w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h, kierowca jechał z prędkością 133km/h. Zatrzymanym do kontroli okazał się 20-letni skierniewiczanin, który stwierdził beztrosko, że po prostu spieszyło mu się do domu Wobec rażącego naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym oraz stworzeniu realnego zagrożenia dla użytkowników drogi policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
O dalszym losie uprawnień do kierowania 20-latka oraz odpowiedzialności za popełnione wykroczenia zadecyduje sąd.





