W weekend 6-7.12.2014 na pływalni w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu. Dwudziestu jeden zawodników UKS NAWA Skierniewice dzielnie się zaprezentowało się w rywalizacji z najlepszymi pływakami województwa.
Najlepszym zawodnikiem zawodów został uznany nasz reprezentant Kacper Perzankowski, który nieznacznie wyprzedził kolegę klubowego Marcin Łowickiego. Cała nasza reprezentacja wywalczyła w sumie osiemnaście medali – 9 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe, aż sześć przypadło łupem Kacpra Perzankowskiego, który zdobył cztery złote medale w konkurencjach: 100m stylem grzbietowym, 50m stylem motylkowym, 100m stylem motylkowym, 200m stylem motylkowym oraz srebrny w konkurencji 50m stylem grzbietowym i brązowy w konkurencji 200m stylem dowolnym. Marcin Łowicki wywalczył cztery medale, trzy złote w konkurencjach 200, 400 i 1500m stylem dowolnym oraz srebrny medal w konkurencji 100m również stylem dowolnym.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Dwa medale do Skierniewic przywiozła Izabela Zyga – złoty za start w konkurencji 100m stylem klasycznym i brązowym za konkurencję 100m stylem zmiennym. Po jednym medalu zdobyli: Patrycja Białkowska – brązowy w konkurencji 200m stylem grzbietowym, Szymon Dębski – srebrny w konkurencji 200m stylem motylkowym, Krzysztof Jankiewicz – złoty w konkurencji 200m stylem grzbietowym, Krzysztof Karwat w konkurencji 200m stylem grzbietowym, Ernest Meszka w konkurencji 100m stylem grzbietowym i Aleksander Nowak w konkurencji 800m stylem dowolnym.
Końcówka roku okazuje się bardzo owocna w zdobycze medalowe dla naszych zawodników oby dobra passa trwała dalej i dotrwała do Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców, które już za niespełna dwa tygodnie odbędą się Ostrowcu Świętokrzyskim.
Zdjęcia udostępnione przez UKS NAWA Skierniewice.






