Do 15 stycznia czekamy na zgłoszenia osób lub instytucji do tytułu „Honorowy Ambasador Miasta Skierniewice”. Wyróżnienie nadawane jest tym, którzy poprzez swoją działalność i osiągnięcia przyczyniają się do promocji Skierniewic zarówno w kraju, jak i za granicą.
Kandydatów mogą zgłaszać pełnoletni mieszkańcy Skierniewic, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, związki i stowarzyszenia zawodowe oraz podmioty gospodarcze. Termin zgłoszeń upływa 15 stycznia 2015 r. Docelowego wyboru laureatów dokona powołana przez prezydenta miasta kapituła.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zgłoszenie kandydata wraz z uzasadnieniem można przesyłać pocztą na adres: Urząd Miasta Skierniewice, ul. Rynek l, 96-100 Skierniewice; za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected] lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Urzędu, ul. Rynek l.
Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się:
W kategorii osób fizycznych:
- Maria Czyżykowska-Karczewska,
- Adam Rapacki,
- Maciej Wisławski,
- Lech Mackiewicz,
- Krzysztof Jankiewicz,
- Tamara Arciuch,
- Mariusz Rutkowski,
- Bogusław Boder,
- Jacek P. Mecina.
W kategorii osób prawnych:
- Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa oraz Instytut Warzywnictwa (obecnie Instytut Ogrodnictwa),
- Stacja Doświadczalna SGGW,
- Veka Polska Sp. z o.o.,
- Mirbud S.A.,
- Bank Spółdzielczy w Skierniewicach,
- Fambud Sp. z o.o.,
- Zakład Produkcji Cukierniczej Chojecki,
- VOG Polska Sp. z o.o.,
- Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane INSBUD Krzesińscy Sp.j.
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur!






