- REKLAMA -
Skierniewicki budżet wzbogacił się o dwa miliony złotych. Taką kwotę udało się bowiem pozyskać z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 na zakończoną już rozbudowę ul. Łódzkiej na odcinku od Poniatowskiego do ul. Feliksów.
Przypomnijmy, że wspomniana inwestycja zakończyła się w jesienią 2011 roku i kosztowała 6,7 mln zł. Ul. Łódzka wzbogaciła się wówczas o nową nawierzchnię jezdni, chodniki, ścieżkę pieszo-rowerową, zatoki autobusowe, oświetlenie oraz odcinek kanalizacji deszczowej.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Dofinansowanie będzie miało charakter refundacji poniesionych wydatków.





