W celu promocji przedsiębiorczości i wspierania działań na rzecz gospodarki rynkowej Prezydent Miasta Skierniewice i Skierniewicka Izba Gospodarcza postanowili corocznie przyznawać tytuł i statuetkę „Wokulski Roku”. Przedsięwzięcie jest adresowane do przedstawicieli firm ze Skierniewic lub północno-wschodniego regionu województwa łódzkiego.
Kandydatami do wyróżnienia mogą być właściciele przedsiębiorstw, firm i dużych gospodarstw rolnych, prezesi i dyrektorzy, osiągający dobre wyniki ekonomiczne, jednocześnie przestrzegający zasad etyki prowadzenia biznesu, wspierający działania społeczne i charytatywne.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Tytuł i statuetki „Wokulski Roku” przyznawane będą w czterech kategoriach: firmy mikro do 9 osób, firmy małe od 10 do 49 osób, firmy średnie i duże pow. 50 osób oraz grupy producenckie i duże gospodarstwa rolne.
Wnioski o „Wyróżnienie Tytułem i statuetką Wokulski Roku” mogą składać: prezydent, burmistrzowie, wójtowie, organizacje okołobiznesowe i społeczne oraz co najmniej trzech przedsiębiorców, zgłaszających jedną kandydaturę.
Regulamin przyznawania Tytułu „Wokulski Roku”, wnioski i ankiety dostępne są na stronach internetowych: www.skierniewice.eu oraz www.sig-skierniewice.com.pl.
Dokumenty przyjmowane będą do dnia 30 stycznia 2015 r. w Sekretariacie Kapituły, ul. Reymonta 18, pok. 210; 96-100 Skierniewice. Wnioski przesłane pocztą powinny być datowane także tą datą.
Ogłoszenie nazwisk laureatów uhonorowanych tytułem „Wokulski Roku 2014” i wręczenie statuetek odbędzie się podczas Jubileuszowej Gali z okazji rocznicy nadania praw miejskich Skierniewicom w dniu 19 lutego 2015 r.





