W środę (18.02) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Skierniewice przy ul. Senatorskiej odbyło się spotkanie poświęcone powstającemu właśnie planowi gospodarki niskoemisyjnej dla Skierniewic.
Dokument ten ma pomóc władzom samorządowym oraz indywidualnym mieszkańcom i przedsiębiorcom ubiegać się o dofinansowanie m. in. na termomodernizację budynków, modernizację źródeł ciepła oraz zastosowanie odnawialnych źródeł energii. Przeprowadzone wczoraj pierwsze konsultacje były okazją do zapoznania mieszkańców miasta z założeniami planu. W tym celu firma realizująca to zadanie na zlecenie miasta Skierniewice przedstawiła prezentację (do pobrania TUTAJ). Kolejny etap to badanie ankietowe w którym mogą brać udział wszyscy mieszkańcy naszego miasta.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Urząd Miasta prosi o przesłanie ankiet (do pobrania TUTAJ) na adres: [email protected].
Ankiety można również otrzymać w sekretariacie Urzędu Miasta przy ul. Rynek 1.





