18 lutego 2015 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali 15 letniego mieszkańca Skierniewic, który wykorzystując zaufanie pracowników okradł fundację pomocy społecznej „Chodźmy Razem”. Nieletni był podopiecznym tej fundacji.
W przeciągu 2 dni wyniósł w plecaku 2 pady konsoli X-Box, kontroler Kinekt oraz kosmetyki. Pracownicy fundacji wyliczyli straty na około 600 zł. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy, które 28-letni kolega sprawcy wstawił do jednego ze skierniewickich lombardów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.







