Dokładnie w Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyły się uroczystości związane ze świętem wszystkich pań. Z zaproszenia Zarządu Powiatu, ze starostą Mirosławem Beliną na czele, skorzystały panie z terenu wszystkich gmin wchodzących w skład powiatu. W spotkaniu uczestniczyły radne powiatu, w tym przewodnicząca Rady Powiatu Teresa Jędraszek, panie pracujące w placówkach oświatowych oraz w poszczególnych wydziałach Starostwa. Nie zabrakło również gości zaproszonych.
W trakcie spotkania męska cześć w swych życzeniach podkreślała wdzięczność za to, że panie potrafią łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym. Życzenia zostały poparte drobnymi upominkami, które dla wszystkich pań przygotowało Starostwo.
W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie skierniewickich szkół muzycznych.





