„Długi weekend – Boże Ciało 2015” na drogach powiatu skierniewickiego minął spokojnie. Policja odnotowała 9 zdarzeń drogowych.
W dniach od 3 do 7 czerwca na terenie powiatu skierniewickiego prowadzone były działania prewencyjno-kontrolne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób poruszających się po drogach. Policjanci kontrolowali prędkość oraz sprawdzali trzeźwość kierowców. Podczas działań „Boże Ciało” odnotowano 9 niegroźnych zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze ujawnili 4 nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz 11 rowerzystów jadących na tzw. „podwójnym gazie”.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Rekordzistą był 38 latek mieszkaniec powiatu skierniewickiego, który mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie, jechał rowerem.





na skierniewickiej drogach, nikt nie słyszał o śmierci motocyklisty w Kamionie ?