Droga łączącą Rondo Solidarności z ulica Rawską jest już przejezdna. W poniedziałek, 15 czerwca parlamentarzyści, przedstawiciele władz województwa oraz władze miasta, w obecności i z udziałem mieszkańców dokonali oficjalnego przecięcia wstęgi. [gallery columns="4" link="file" ids="17728,17729,17732,17733,17734,17736,17737,17738,17739,17740,17741,17743,17744,17746,17747,17748,17749,17750,17752,17753,17754,17755,17756,17757,17758,17760,17761,17762,17764"]
Ale jaja! Góraj z kropidłem nie lata, Marszałek na żyletkę już nie ma- widać żona kosztuje, a poseł z dobrobytu marynary dopiąć nie może 🙂