- REKLAMA -

Hip Hop Kings II edycja [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W sobotę 5 września na scenie przy MOK w Skierniewicach, odbyła się 2. edycja Hip Hop Kings. W ramach imprezy na scenie rozegrana została bitwa freestyle’owców, gdzie jury w składzie: Green, Flint i Theodor, przyznali I miejsce Jędrzejowi z Warszawy, II miejsce zajął Oset z Łodzi, a III miejsce – Kenny z Łowicza. W ciągu dnia odbywały się bezpłatne warsztaty graffiti, a na zakończenie na scenie wystąpili W.E.N.A. i Paluch.

Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na

Google News GOOGLE NEWS
- REKLAMA -

Więcej artykułów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
- REKLAMA -

Najnowszy artykuł

- REKLAMA -