4 września 2015 roku zarzuty posiadania substancji odurzających oraz uprawy konopi indyjskich usłyszał 30-letni skierniewiczanin. Prokurator Rejonowy w Skierniewicach zastosował wobec mężczyzny dozór policji połączony z zakazem opuszczania kraju.
3 września 2015 roku skierniewiccy policjanci przeszukali mieszkanie 30-letniego skierniewiczanina. Wcześniejsze ustalenia funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wskazywały bowiem, że może on posiadać narkotyki. Ustalenia stróżów prawa szybko się potwierdziły. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany, 0,8 gramów amfetaminy, dwie tabletki extasy oraz 4 krzewy konopi indyjskich, które uprawiał z pomocą specjalnego sprzętu.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Zatrzymanego właściciela nielegalnych używek umieszczono w policyjnym areszcie. Następnego dnia 30-letni skierniewiczanin usłyszał zarzuty: posiadania znacznych ilości marihuany, posiadania substancji odurzających oraz uprawy konopi indyjskich. Od tej pory mężczyzna będzie musiał stawiać się na policyjny dozór. Dokładnym zbadaniem zabezpieczonych przez funkcjonariuszy narkotyków zajmie się biegły.





