W niedzielę (27.09) Urzędzie Stanu Cywilnego w Skierniewicach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie trzynastu skierniewickim małżeństwom.
Podczas pierwszej tury uroczystości (godz. 11) nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim otrzymało 7 par: Halina i Henryk Baran, Maria i Jan Kozłowscy, Barbara i Zbigniew Kubisiakowie, Alicja i Jakub Misiurowie, Walaria i Józef Nowakowie, Zofia i Władysław Świderkowie. W II turze (godz. 14) uczestniczyło 7 par: Krystyna i Stanisław Główkowie, Celina i Józef Krocowie, Emilia i Mieczysław Marciochowie, Halina i Stanisław Parjaszewscy, Jolanta i Ryszard Pawlikowie, Maria i Kazimierz Szczechowie, Jadwiga i Stanisław Walczakowie. Odznaczenia małżonkom wręczył Prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk. Do życzeń i gratulacji dołączył się również Dariusz Klimczak, wicemarszałek Województwa Łódzkiego.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!





