Wczoraj, 27 października ok. godz. 16:00, w okolicach ul. Pomologicznej okradziono mieszkanie starszej pani. Młode osoby weszły do mieszkania, podawały się za specjalistów od gazu.
Złodzieje sprawdzali latarką rury, dwóch z nich odciągało uwagę, a trzecia osoba grzebała w rzeczach i przeglądała szafki.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
– Jeżeli ktoś wczoraj ok. godz. 16:00 zauważył coś niepokojącego w okolicy ul. Pomologicznej 3B proszony jest o kontakt z policją. – apeluje wnuczek skierniewiczanki.
Kradzieży dokonano przy ul. Pomologicznej 3B (na zdjęciu).
Najprawdopodobniej nie da się odzyskać łupu, ale ujęcie złodziei być może uchroni innych przed podobną kradzieżą.




