1 listopada na skierniewickich cmentarzach 35 osób zbierało pieniądze na ratowanie zabytkowych pomników w Skierniewicach. Do puszek trafiło ponad 7 tysięcy złotych.
7 218,90 zł to kwota zebrana podczas tegorocznej kwesty organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Skierniewic. Akcja „Ocalić od zapomnienia” odbyła się już po raz szesnasty na skierniewickich cmentarzach. Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na renowację zabytkowych pomników.
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
– Dzięki tej kwocie zostanie odrestaurowanych kilka zabytkowych pomników na skierniewickich cmentarzach – mówi Anna Majda-Baranowska z Towarzystwa Przyjaciół Skierniewic.





