- REKLAMA -
Towarzystwo Przyjaciół Skierniewic, także w tym roku, 1 listopada będzie organizatorem kwesty na rzecz ratowania zabytków znajdujących się na cmentarzu św. Stanisława.
Na skierniewickich nekropoliach, z charakterystycznymi niebieskimi puszkami przez cały dzień kwestować będą parlamentarzyści, władze miasta, samorządowcy, ludzie kultury i mediów, w sumie 35 skierniewiczan. Będzie można ich spotkać na cmentarzu św. Józefa i miejskim w godzinach 9 – 17 oraz na cmentarzu św. Stanisława w godz. 9.30 – 12.






